Przestrzenie nazw
Widoki
Ostrze Wężowe
Dostępne klasy: Sura.
Podstawowe informacje
| Wymagany poziom | 120 |
|---|---|
| Klasy | Sura |
| Ulepszanie | +0 … +15 |
| Atak / obrona (+0 → +15) | 144–230 → 1114–1200 |
| Atak magiczny (+0 → +15) | 177–300 → 1147–1270 |
| Bonusy wbudowane | Do trzech losowanych parametrów podstawowych — szczegóły poniżej |
| Łączny koszt ulepszeń w Yang | 10 756 000 Yang |
| Najniższa szansa ulepszenia | 3% |
Ulepszanie +0 – +15
Wartości poniżej dotyczą bonusów wbudowanych. Materiały i szansa w danym wierszu oznaczają próbę przejścia z tego stopnia do następnego.
| Przedmiot | Poziom | Atak / obrona | Atak magiczny | Bonusy wbudowane | Materiały na następny stopień | Koszt | Szansa |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 120 | 144–230 | 177–300 | Do trzech losowanych parametrów podstawowych — szczegóły poniżej | 150 000 Yang | 90% | ||
| 120 | 188–274 | 221–344 | Do trzech losowanych parametrów podstawowych — szczegóły poniżej | 180 000 Yang | 75% | ||
| 120 | 200–286 | 233–356 | Do trzech losowanych parametrów podstawowych — szczegóły poniżej | 216 000 Yang | 60% | ||
| 120 | 234–320 | 267–390 | Do trzech losowanych parametrów podstawowych — szczegóły poniżej | 260 000 Yang | 50% | ||
| 120 | 258–344 | 291–414 | Do trzech losowanych parametrów podstawowych — szczegóły poniżej | 310 000 Yang | 40% | ||
| 120 | 316–402 | 349–472 | Do trzech losowanych parametrów podstawowych — szczegóły poniżej | 370 000 Yang | 30% | ||
| 120 | 388–474 | 421–544 | Do trzech losowanych parametrów podstawowych — szczegóły poniżej | 450 000 Yang | 25% | ||
| 120 | 438–524 | 471–594 | Do trzech losowanych parametrów podstawowych — szczegóły poniżej | 530 000 Yang | 15% | ||
| 120 | 588–674 | 621–744 | Do trzech losowanych parametrów podstawowych — szczegóły poniżej | 640 000 Yang | 8% | ||
| 120 | 756–842 | 789–912 | Do trzech losowanych parametrów podstawowych — szczegóły poniżej | 770 000 Yang | 5% | ||
| 120 | 850–936 | 883–1006 | Do trzech losowanych parametrów podstawowych — szczegóły poniżej | 920 000 Yang | 5% | ||
| 120 | 890–976 | 923–1046 | Do trzech losowanych parametrów podstawowych — szczegóły poniżej | 1 110 000 Yang | 5% | ||
| 120 | 930–1016 | 963–1086 | Do trzech losowanych parametrów podstawowych — szczegóły poniżej | 1 330 000 Yang | 5% | ||
| 120 | 968–1054 | 1001–1124 | Do trzech losowanych parametrów podstawowych — szczegóły poniżej | 1 600 000 Yang | 3% | ||
| 120 | 1032–1118 | 1065–1188 | Do trzech losowanych parametrów podstawowych — szczegóły poniżej | 1 920 000 Yang | 3% | ||
| 120 | 1114–1200 | 1147–1270 | Do trzech losowanych parametrów podstawowych — szczegóły poniżej | — | — | — |
Wytwarzanie
| NPC | Wynik | Składniki | Koszt | Szansa |
|---|---|---|---|---|
| Statua Węży | 10 000 000 Yang 100 Gaya | 50% |
Losowane parametry podstawowe
Przedmiot ma 3 losowane linie parametrów, niezależne od zwykłych bonusów 1–5 i 6/7. Przy tworzeniu przedmiotu każda linia losuje jeden bonus (wszystkie mają równą szansę), a potem jedną z jego wersji (V1, V2… — też z równą szansą). Wartość rośnie z poziomem ulepszenia: ulepszanie zachowuje wylosowany bonus i wersję i odczytuje kolejną kolumnę tabeli. Tych linii nie da się przelosować.
1. bonus
7 możliwych bonusów; szansa na każdy: 1/7.
| Bonus | Wersja | +0 | +1 | +2 | +3 | +4 | +5 | +6 | +7 | +8 | +9 | +10 | +11 | +12 | +13 | +14 | +15 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Średnie Obrażenia | V1 | 2% | 3% | 4% | 5% | 6% | 7% | 8% | 9% | 10% | 13% | 14% | 15% | 16% | 17% | 18% | 25% |
| V2 | 3% | 5% | 6% | 7% | 8% | 9% | 10% | 11% | 12% | 15% | 16% | 18% | 20% | 22% | 24% | 30% | |
| V3 | 4% | 6% | 7% | 8% | 9% | 10% | 11% | 13% | 16% | 19% | 22% | 25% | 28% | 31% | 34% | 40% | |
| Silny przeciwko Ludziom | V1 | 1% | 1% | 2% | 2% | 3% | 4% | 5% | 6% | 7% | 8% | 9% | 10% | 11% | 12% | 13% | 15% |
| V2 | 1% | 1% | 2% | 3% | 4% | 5% | 6% | 7% | 8% | 9% | 10% | 11% | 12% | 13% | 14% | 16% | |
| V3 | 1% | 2% | 3% | 4% | 5% | 6% | 7% | 8% | 9% | 12% | 13% | 14% | 15% | 16% | 17% | 20% | |
| V4 | 2% | 3% | 4% | 5% | 6% | 7% | 8% | 9% | 10% | 13% | 14% | 15% | 16% | 17% | 18% | 25% | |
| V5 | 3% | 4% | 5% | 6% | 7% | 8% | 9% | 10% | 11% | 15% | 16% | 17% | 18% | 19% | 20% | 30% | |
| Silny przeciwko Diabłom | V1 | 1% | 1% | 2% | 2% | 3% | 4% | 5% | 6% | 7% | 8% | 9% | 10% | 11% | 12% | 13% | 15% |
| V2 | 1% | 1% | 2% | 3% | 4% | 5% | 6% | 7% | 8% | 9% | 10% | 11% | 12% | 13% | 14% | 16% | |
| V3 | 1% | 2% | 3% | 4% | 5% | 6% | 7% | 8% | 9% | 12% | 13% | 14% | 15% | 16% | 17% | 20% | |
| V4 | 2% | 3% | 4% | 5% | 6% | 7% | 8% | 9% | 10% | 13% | 14% | 15% | 16% | 17% | 18% | 25% | |
| V5 | 3% | 4% | 5% | 6% | 7% | 8% | 9% | 10% | 11% | 15% | 16% | 17% | 18% | 19% | 20% | 30% | |
| Silny przeciwko Zwierzętom | V1 | 1% | 1% | 2% | 2% | 3% | 4% | 5% | 6% | 7% | 8% | 9% | 10% | 11% | 12% | 13% | 15% |
| V2 | 1% | 1% | 2% | 3% | 4% | 5% | 6% | 7% | 8% | 9% | 10% | 11% | 12% | 13% | 14% | 16% | |
| V3 | 1% | 2% | 3% | 4% | 5% | 6% | 7% | 8% | 9% | 12% | 13% | 14% | 15% | 16% | 17% | 20% | |
| V4 | 2% | 3% | 4% | 5% | 6% | 7% | 8% | 9% | 10% | 13% | 14% | 15% | 16% | 17% | 18% | 25% | |
| V5 | 3% | 4% | 5% | 6% | 7% | 8% | 9% | 10% | 11% | 15% | 16% | 17% | 18% | 19% | 20% | 30% | |
| Silny przeciwko Nieumarłym | V1 | 1% | 1% | 2% | 2% | 3% | 4% | 5% | 6% | 7% | 8% | 9% | 10% | 11% | 12% | 13% | 15% |
| V2 | 1% | 1% | 2% | 3% | 4% | 5% | 6% | 7% | 8% | 9% | 10% | 11% | 12% | 13% | 14% | 16% | |
| V3 | 1% | 2% | 3% | 4% | 5% | 6% | 7% | 8% | 9% | 12% | 13% | 14% | 15% | 16% | 17% | 20% | |
| V4 | 2% | 3% | 4% | 5% | 6% | 7% | 8% | 9% | 10% | 13% | 14% | 15% | 16% | 17% | 18% | 25% | |
| V5 | 3% | 4% | 5% | 6% | 7% | 8% | 9% | 10% | 11% | 15% | 16% | 17% | 18% | 19% | 20% | 30% | |
| Silny przeciwko Orkom | V1 | 1% | 1% | 2% | 2% | 3% | 4% | 5% | 6% | 7% | 8% | 9% | 10% | 11% | 12% | 13% | 15% |
| V2 | 1% | 1% | 2% | 3% | 4% | 5% | 6% | 7% | 8% | 9% | 10% | 11% | 12% | 13% | 14% | 16% | |
| V3 | 1% | 2% | 3% | 4% | 5% | 6% | 7% | 8% | 9% | 12% | 13% | 14% | 15% | 16% | 17% | 20% | |
| V4 | 2% | 3% | 4% | 5% | 6% | 7% | 8% | 9% | 10% | 13% | 14% | 15% | 16% | 17% | 18% | 25% | |
| V5 | 3% | 4% | 5% | 6% | 7% | 8% | 9% | 10% | 11% | 15% | 16% | 17% | 18% | 19% | 20% | 30% | |
| Silny przeciwko Mistykom | V1 | 1% | 1% | 2% | 2% | 3% | 4% | 5% | 6% | 7% | 8% | 9% | 10% | 11% | 12% | 13% | 15% |
| V2 | 1% | 1% | 2% | 3% | 4% | 5% | 6% | 7% | 8% | 9% | 10% | 11% | 12% | 13% | 14% | 16% | |
| V3 | 1% | 2% | 3% | 4% | 5% | 6% | 7% | 8% | 9% | 12% | 13% | 14% | 15% | 16% | 17% | 20% | |
| V4 | 2% | 3% | 4% | 5% | 6% | 7% | 8% | 9% | 10% | 13% | 14% | 15% | 16% | 17% | 18% | 25% | |
| V5 | 3% | 4% | 5% | 6% | 7% | 8% | 9% | 10% | 11% | 15% | 16% | 17% | 18% | 19% | 20% | 30% |
2. bonus
7 możliwych bonusów; szansa na każdy: 1/7.
| Bonus | Wersja | +0 | +1 | +2 | +3 | +4 | +5 | +6 | +7 | +8 | +9 | +10 | +11 | +12 | +13 | +14 | +15 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Siła Sung Ma | V1 | 2 | 4 | 6 | 8 | 10 | 12 | 14 | 16 | 18 | 21 | 23 | 25 | 27 | 30 | 33 | 40 |
| V2 | 3 | 5 | 7 | 9 | 11 | 13 | 15 | 17 | 19 | 22 | 24 | 26 | 28 | 31 | 34 | 41 | |
| V3 | 4 | 6 | 8 | 10 | 12 | 14 | 16 | 18 | 20 | 23 | 26 | 28 | 30 | 32 | 35 | 42 | |
| V4 | 5 | 7 | 9 | 11 | 13 | 15 | 17 | 19 | 21 | 24 | 27 | 29 | 31 | 33 | 36 | 44 | |
| V5 | 6 | 8 | 10 | 12 | 14 | 16 | 19 | 21 | 23 | 26 | 29 | 31 | 33 | 36 | 39 | 47 | |
| Odporność Sung Ma | V1 | 2 | 4 | 6 | 8 | 10 | 12 | 14 | 16 | 18 | 21 | 23 | 25 | 27 | 30 | 33 | 40 |
| V2 | 3 | 5 | 7 | 9 | 11 | 13 | 15 | 17 | 19 | 22 | 24 | 26 | 28 | 31 | 34 | 41 | |
| V3 | 4 | 6 | 8 | 10 | 12 | 14 | 16 | 18 | 20 | 23 | 26 | 28 | 30 | 32 | 35 | 42 | |
| V4 | 5 | 7 | 9 | 11 | 13 | 15 | 17 | 19 | 21 | 24 | 27 | 29 | 31 | 33 | 36 | 44 | |
| V5 | 6 | 8 | 10 | 12 | 14 | 16 | 19 | 21 | 23 | 26 | 29 | 31 | 33 | 36 | 39 | 47 | |
| Witalność Sung Ma | V1 | 2 | 4 | 6 | 8 | 10 | 12 | 14 | 16 | 18 | 21 | 23 | 25 | 27 | 30 | 33 | 40 |
| V2 | 3 | 5 | 7 | 9 | 11 | 13 | 15 | 17 | 19 | 22 | 24 | 26 | 28 | 31 | 34 | 41 | |
| V3 | 4 | 6 | 8 | 10 | 12 | 14 | 16 | 18 | 20 | 23 | 26 | 28 | 30 | 32 | 35 | 42 | |
| V4 | 5 | 7 | 9 | 11 | 13 | 15 | 17 | 19 | 21 | 24 | 27 | 29 | 31 | 33 | 36 | 44 | |
| V5 | 6 | 8 | 10 | 12 | 14 | 16 | 19 | 21 | 23 | 26 | 29 | 31 | 33 | 36 | 39 | 47 | |
| Inteligencja Sung Ma | V1 | 2 | 4 | 6 | 8 | 10 | 12 | 14 | 16 | 18 | 21 | 23 | 25 | 27 | 30 | 33 | 40 |
| V2 | 3 | 5 | 7 | 9 | 11 | 13 | 15 | 17 | 19 | 22 | 24 | 26 | 28 | 31 | 34 | 41 | |
| V3 | 4 | 6 | 8 | 10 | 12 | 14 | 16 | 18 | 20 | 23 | 26 | 28 | 30 | 32 | 35 | 42 | |
| V4 | 5 | 7 | 9 | 11 | 13 | 15 | 17 | 19 | 21 | 24 | 27 | 29 | 31 | 33 | 36 | 44 | |
| V5 | 6 | 8 | 10 | 12 | 14 | 16 | 19 | 21 | 23 | 26 | 29 | 31 | 33 | 36 | 39 | 47 | |
| Szybkość Ataku | V1 | 13% | 13% | 14% | 14% | 15% | 16% | 17% | 18% | 19% | 20% | 21% | 22% | 23% | 24% | 25% | 30% |
| V2 | 13% | 14% | 15% | 15% | 16% | 17% | 18% | 19% | 20% | 21% | 22% | 23% | 24% | 25% | 26% | 32% | |
| V3 | 14% | 15% | 16% | 16% | 17% | 18% | 19% | 20% | 21% | 22% | 23% | 24% | 25% | 26% | 27% | 34% | |
| V4 | 15% | 16% | 17% | 18% | 19% | 20% | 21% | 22% | 23% | 25% | 26% | 27% | 28% | 29% | 30% | 40% | |
| V5 | 16% | 17% | 18% | 19% | 20% | 21% | 22% | 23% | 24% | 26% | 27% | 28% | 29% | 30% | 32% | 45% | |
| Silny przeciwko Potworom | V1 | 1% | 1% | 2% | 2% | 3% | 4% | 5% | 6% | 7% | 8% | 9% | 10% | 11% | 12% | 13% | 15% |
| V2 | 1% | 2% | 3% | 3% | 4% | 5% | 6% | 7% | 8% | 9% | 10% | 11% | 12% | 13% | 14% | 16% | |
| V3 | 1% | 2% | 3% | 4% | 5% | 6% | 7% | 8% | 9% | 12% | 13% | 14% | 15% | 16% | 17% | 20% | |
| V4 | 2% | 3% | 4% | 5% | 6% | 7% | 8% | 9% | 10% | 13% | 14% | 15% | 16% | 17% | 18% | 25% | |
| Silny przeciwko Insektom | V1 | 1% | 1% | 2% | 2% | 3% | 4% | 5% | 6% | 7% | 8% | 9% | 10% | 11% | 12% | 13% | 15% |
| V2 | 1% | 1% | 2% | 3% | 4% | 5% | 6% | 7% | 8% | 9% | 10% | 11% | 12% | 13% | 14% | 16% | |
| V3 | 1% | 2% | 3% | 4% | 5% | 6% | 7% | 8% | 9% | 12% | 13% | 14% | 15% | 16% | 17% | 20% | |
| V4 | 2% | 3% | 4% | 5% | 6% | 7% | 8% | 9% | 10% | 13% | 14% | 15% | 16% | 17% | 18% | 25% | |
| V5 | 3% | 4% | 5% | 6% | 7% | 8% | 9% | 10% | 11% | 15% | 16% | 17% | 18% | 19% | 20% | 30% |
3. bonus
8 możliwych bonusów; szansa na każdy: 1/8.
| Bonus | Wersja | +0 | +1 | +2 | +3 | +4 | +5 | +6 | +7 | +8 | +9 | +10 | +11 | +12 | +13 | +14 | +15 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Obrażenia Umiejętności | V1 | 2% | 3% | 4% | 5% | 6% | 7% | 8% | 9% | 10% | 13% | 14% | 15% | 16% | 17% | 18% | 25% |
| V2 | 3% | 5% | 6% | 7% | 8% | 9% | 10% | 11% | 12% | 15% | 16% | 18% | 20% | 22% | 24% | 30% | |
| V3 | 4% | 6% | 7% | 8% | 9% | 10% | 11% | 13% | 16% | 19% | 22% | 25% | 28% | 31% | 34% | 40% | |
| Obrażenia przeciwko Metinom | V1 | 1% | 1% | 2% | 2% | 3% | 4% | 5% | 6% | 7% | 8% | 9% | 10% | 11% | 12% | 13% | 15% |
| V2 | 1% | 2% | 3% | 3% | 4% | 5% | 6% | 7% | 8% | 9% | 10% | 11% | 12% | 13% | 14% | 18% | |
| Silny przeciwko Potworom Pustyni | V1 | 1% | 1% | 2% | 2% | 3% | 4% | 5% | 6% | 7% | 8% | 9% | 10% | 11% | 12% | 13% | 15% |
| V2 | 1% | 1% | 2% | 3% | 4% | 5% | 6% | 7% | 8% | 9% | 10% | 11% | 12% | 13% | 14% | 16% | |
| V3 | 1% | 2% | 3% | 4% | 5% | 6% | 7% | 8% | 9% | 12% | 13% | 14% | 15% | 16% | 17% | 20% | |
| V4 | 2% | 3% | 4% | 5% | 6% | 7% | 8% | 9% | 10% | 13% | 14% | 15% | 16% | 17% | 18% | 25% | |
| V5 | 3% | 4% | 5% | 6% | 7% | 8% | 9% | 10% | 11% | 15% | 16% | 17% | 18% | 19% | 20% | 30% | |
| Szybkość Zaklęcia | V1 | 1% | 1% | 2% | 2% | 3% | 4% | 5% | 6% | 7% | 8% | 9% | 10% | 11% | 12% | 13% | 15% |
| V2 | 1% | 1% | 2% | 3% | 4% | 5% | 6% | 7% | 8% | 9% | 10% | 11% | 12% | 13% | 14% | 16% | |
| V3 | 1% | 2% | 3% | 4% | 5% | 6% | 7% | 8% | 9% | 12% | 13% | 14% | 15% | 16% | 17% | 20% | |
| V4 | 2% | 3% | 4% | 5% | 6% | 7% | 8% | 9% | 10% | 13% | 14% | 15% | 16% | 17% | 18% | 25% | |
| V5 | 3% | 4% | 5% | 6% | 7% | 8% | 9% | 10% | 11% | 15% | 16% | 17% | 18% | 19% | 20% | 30% | |
| Szansa na Bonus DOŚ | V1 | 1% | 1% | 2% | 2% | 3% | 4% | 5% | 6% | 7% | 8% | 9% | 10% | 11% | 12% | 13% | 15% |
| V2 | 1% | 1% | 2% | 3% | 4% | 5% | 6% | 7% | 8% | 9% | 10% | 11% | 12% | 13% | 14% | 16% | |
| V3 | 1% | 2% | 3% | 4% | 5% | 6% | 7% | 8% | 9% | 12% | 13% | 14% | 15% | 16% | 17% | 20% | |
| V4 | 2% | 3% | 4% | 5% | 6% | 7% | 8% | 9% | 10% | 13% | 14% | 15% | 16% | 17% | 18% | 25% | |
| V5 | 3% | 4% | 5% | 6% | 7% | 8% | 9% | 10% | 11% | 15% | 16% | 17% | 18% | 19% | 20% | 30% | |
| Obrażenia zamieniane na PE | V1 | 1% | 1% | 2% | 2% | 3% | 4% | 5% | 6% | 7% | 8% | 9% | 10% | 11% | 12% | 13% | 15% |
| V2 | 1% | 1% | 2% | 3% | 4% | 5% | 6% | 7% | 8% | 9% | 10% | 11% | 12% | 13% | 14% | 16% | |
| V3 | 1% | 2% | 3% | 4% | 5% | 6% | 7% | 8% | 9% | 12% | 13% | 14% | 15% | 16% | 17% | 20% | |
| V4 | 2% | 3% | 4% | 5% | 6% | 7% | 8% | 9% | 10% | 13% | 14% | 15% | 16% | 17% | 18% | 25% | |
| Szansa na Spowolnienie | V1 | 1% | 1% | 2% | 2% | 3% | 4% | 5% | 6% | 7% | 8% | 9% | 10% | 11% | 12% | 13% | 15% |
| V2 | 1% | 1% | 2% | 3% | 4% | 5% | 6% | 7% | 8% | 9% | 10% | 11% | 12% | 13% | 14% | 16% | |
| V3 | 1% | 2% | 3% | 4% | 5% | 6% | 7% | 8% | 9% | 12% | 13% | 14% | 15% | 16% | 17% | 20% | |
| V4 | 2% | 3% | 4% | 5% | 6% | 7% | 8% | 9% | 10% | 13% | 14% | 15% | 16% | 17% | 18% | 25% | |
| Szansa na Omdlenie | V1 | 1% | 1% | 2% | 2% | 3% | 4% | 5% | 6% | 7% | 8% | 9% | 10% | 11% | 12% | 13% | 15% |
| V2 | 1% | 1% | 2% | 3% | 4% | 5% | 6% | 7% | 8% | 9% | 10% | 11% | 12% | 13% | 14% | 16% | |
| V3 | 1% | 2% | 3% | 4% | 5% | 6% | 7% | 8% | 9% | 12% | 13% | 14% | 15% | 16% | 17% | 20% | |
| V4 | 2% | 3% | 4% | 5% | 6% | 7% | 8% | 9% | 10% | 13% | 14% | 15% | 16% | 17% | 18% | 25% |
Bonusy dodatkowe
Możliwe bonusy i ich wartości przedstawia tabela bonusów ekwipunku. Bonusy 6. i 7. opisuje poradnik Seon-Hae.